headerphoto

Ceny

Předmětem naší činnosti je poskytování regeneračních služeb, včetně pořádání vícedenních akcí a seminářů s touto náplní. Nejsme však cestovní kanceláří, která dle v současné době platné legislativy může jako jediná nabízet, zajišťovat a tedy také prodávat služby jako je ubytování a stravování účastníků pobytu. Tyto služby (ubytování a stravování) pro Vás v Podhajské zajistí naši obchodní partneři (penziony Energy I a Energy II).

Náplní našeho podnikání je příprava programu a pro účastníky těchto našich akcí zajišťujeme rezervaci ubytování.

Program týdne relaxace a regenerace v Podhajské stojí Kč 1.000,-- za osobu.

Po zaplacení této částky Vám také rezervujeme místo k ubytování ve Vámi vybraném termínu a penzionu. Tuto platbu je třeba provést zároveň s přihláškou.

Platbu za ubytování a stravování zaplatíte přímo po příjezdu v penzionu jeho provozovateli ve slovenské měně (€), je tedy nutno si vyměnit peníze tak, abyste měli s sebou příslušnou finanční částku. V současnosti nelze platit kartou. Pro Vaši informaci uvádíme ceny ubytování na jednotlivých penzionech. Ceny jsou v eurech.

Ceny aqua-wellness centra

Vnitřní bazén s termální vodou

V ceně ubytování je každý den jeden dvouhodinový vstup do bazénu. Jako další možnost nabízí penzion neomezený vstup do bazénu po celý pobyt (7 dní), a to za příplatek 18,-- € (letní sezóna) a 21,-- € (zimní sezóna).
Další možností je koupě denní vstupenky, pokud by klienti chtěli někdy zůstat pouze v penzionu a v jiné dny jít na koupaliště. Celodenní vstup (10:00 - 21:30) pro klienty obou penzionů je 5,50 €.

Sauny

Cena 1 sauny na 30 minut je 3,50 €. Na výběr jsou bylinková, solná, slovenskáfinská. Pokud by byl zájem během 2 hodin vystřídat všechny čtyři, platí se 7,-- €.

Další služby

Kleopatřina koupel + jacuzzi
Hydromasážní vany
Masáže - relaxačně sportovní
Pedikúra

Fotky z Podhájské

Restaurace v penzionu Energy IIPovídání s lektoryStudený bazén v blízkosti saun